Rehabilitačná ambulancia

REHABILITAČNÁ AMBULANCIA

Endo-Clinic

Rehabilitačná ambulancia Endo-Clinic poskytuje svojim pacientom vyšetrenie a diagnostiku z oblasti liečebnej rehabilitácie bez náhlenia, s krátkymi čakacími dobami v príjemnom prostredí.

Naši fyzioterapeuti využívajú špecializované metodiky manuálnej medicíny, liečebnej masáže a fyzikálnej terapie pri vertebrogénnych ochoreniach, kinezioterapiu so zameraním na funkčné svalové zreťazenia, predoperačných a pooperačných stavoch.

Pri precíznom vyšetrení kladieme mimoriadny dôraz na liečbu funkčných porúch pohybového aparátu. Našim klientom ponúkame široké spektrum rôznych diagnostík s rozdielnym zameraním, preto vieme presne určiť konkrétny problém a zamerať sa na jeho liečbu a tak predísť operácií.

OŠETRUJEME :

  • Stavy po operáciach pohybového aparátu
  • Chronické ochorenia pohybového aparátu
  • Bežné preťaženie svalov
  • Závraty
  • Tinitus
  • Problémy s temporo-mandibulárnym kĺbom
  • Seknutie v krížoch

Fyziatricko rehabilitačná
ambulancia

Príjemné prostredie Naša moderne zariadená Neurochirurgická ambulancia Endo-clinic s príjemnou atmosférou sa nachádza v Košiciach na ulici Gemerská 3.

Laserová terapia na Endo-Clinic

Špičkoví fyzioterapeuti Endo-Clinic poskytujú odbornú konzultáciu, na základe ktorej Vám bude odporučená alternatívna liečba (laserová terapia). Laserová terapia sa uskutočňuje na základe zistenej diagnózy, teda od zdravotného stavu pacienta. 

Viac informácií na linku: Laserová terapia na Endo-Clinic

SM SYSTÉM na Endo-Clinic

SM Systém je jednoduchý, fyziologický a hlavne účinný cvičebný postup. Rýchlo a jednoducho posilňuje oslabené svaly a uvoľňuje svaly preťažené. Pri SM systéme sa využíva ťah elastických lán na aktiváciu potrebných svalových skupín.

Viac informácií na linku: Cvičenie SM SYSTÉM na Endo-Clinic

Ordinačné hodiny

Po-Pia15:00 - 19:00
So-NeZatvorené

Vyšetrenie len na telefonické objednanie

LIEČEBNÁ MASÁŽ – MÄKKÉ TECHNIKY

Mäkké techniky sú špeciálna liečebná masáž na uvoľnenie svalstva a odstránenie napätia v tkanivách. Je veľmi účinná, hlavne s posunom fascií na chrbte, pri stuhnutí svalstva. Technika je zameraná na uvoľňovanie chrbtice a zablokovaného chrbta v medzilopatkovej a bedrovej oblasti.

Viac informácií na linku: Liečebná masáž – mäkké techniky 

REBOX

Rebox – Physio 3 je prenosný neinvazívny transkutánny elektroterapeutický prístroj, ktorý je efektívny v liečbe akútnej a chronickej bolesti a v rehabilitácií pohybového aparátu. Prístoj rebox generuje špecifické elektrické jednosmerné pulzy o frekvencii 2-4 kHz. 

Viac informácií na linku: Rebox – Urýchlenie hojivých procesov 

Fyzioterapeut

doc. PhDr. Viliam Knap, PhD., MPH.

Kvalifikovaný odborník v oblasti liečebnej rehabilitácie. Venuje sa mäkkým mobilizačným technikám, masážam, individuálnej a špecialnej kinezioterapií, elektroterapií, elektrodiagnostike, elektrostimulácií a svetloliečbe.
Fyzioterapeut

Bc. Jakub Tobiaš

Kvalifikovaný odborník v oblasti liečebnej rehabilitácie. Venuje sa mäkkým mobilizačným technikám, masážam, individuálnej a špeciálnej kinezioterapií, elektroterapií, SM systému, kineziotapingu.