Prednášky pre firmy – Zdravá chrbtica

PREDNÁŠKA NA MIERU

PREDNÁŠKA PRE VAŠICH ZAMESTNANCOV

Ste firma, ktorej zamestnanci strávia väčšinu pracovného času za počítačom, za volantom, pri opakovaných jednotvárnych fyzických aktivitách a namáhavej fyzickej práci? Sú často vaši zamestnanci práceneschopní pre bolesti chrbtice? Viete o tom, že problémom s chrbticou je možné predchádzať? Chceli by ste sa dozvedieť viac o trendoch v prevencií ťažkostí s chrbticou a o opatreniach, ktoré môžete urobiť sami pre seba, keď sa nejaké problémy objavia?

Ponúkame možnosť usporiadania prednášky pre zamestnancov Vašej firmy, v ktorej objasníme príčinu problémov s chrbticou, ako im predchádzať, ako ľahšie formy liečiť a čo je možné očakávať od operácie chrbtice. Kontaktujte nás na info@endoclinic.sk a my Vám pripravíme prednášku na mieru, prezentovanú lekárom a fyzioterapeutom Endo-Clinic, po ktorej zvykne byť živá diskusia.

Prednáška na mieru, prezentovaná lekárom a fyzioterapeutom Endo-Clinic.

Vaše pohodlie je našou prioritou

Ambulancie Endo-Clinic

Súkromná ambulancia so sídlom v medicínskom centre na ulici Gemerská 3 v Košiciach, ponúka svojim pacientom komplexné riešenie neurochirurgických problémov v priamej náväznosti aj liečebnú rehabilitáciu. 

Krátka čakacia doba na vyšetrenie umožňuje skorší postup k ďalším možnostiam liečby, vrátane chirurgickej a tým skorší návrat do aktívneho života. Pacienti sa majú možnosť objednať v rámci ordinačných hodín na presne stanovený termín.

Na vyšetrenie v priestoroch ambulancie Endo-Clinic sa môžete objednať telefonicky na +421 903 826 862.

Kvalifikovaní špecialisti Endo-Clinic Vám poskytnú komplexné riešenie neurochirurgických problémov a ochorení ako napríklad: degeneratívne a traumatické ochorenia chrbtice, onkologické ochorenia mozgu, miechy a lebky, vrodené vývojové chyby, hydrocefalus, ochorenia periférnych nervov, epilepsia, Parkinsonova choroba, esenciálny tremor a dystónie.

Liečebná rehabilitácia je zameraná na diagnostiku a liečbu skolióz, poúrazových a pooperačných stavov, chybného držania tela a úrazov, ktoré vznikajú pri rekreačnom športe. Špecializujeme sa na bežné bolesti chrbtice spôsobené nesprávnym životným štýlom alebo sedavým zamestnaním, chronické ochorenia pohybového aparátu, bežné preťaženie svalov, závraty, tinitus a seknutie v krížoch.

  • neurochirurgia kosice
  • neurochirurgia kosice
  • rehabilitácia košice
  • SM systém košice