Neurochirurgická ambulancia

NEUROCHIRURGICKÁ AMBULANCIA

Endo-Clinic

Neurochirurgická ambulancia v Košiciach so sídlom v Medicínskom centre na ulici Gemerská 3 ponúka svojim pacientom komplexné riešenie neurochirurgických problémov a ochorení. Základom úspešnej liečby je správna a odborná diagnostika, pre ktorú je dôležitá spolupráca lekárov na neurologickej ambulancii a neurochirurgickej ambulancii.

Prinášame Vám možnosť komplexnej diagnostiky s krátkymi čakacími dobami a rýchlou dostupnosťou služieb v príjemnom prostredí. Spokojnosť a zlepšenie zdravotného stavu pacienta je pre lekárov Endo-Clinic prioritou.

Základom je neurochirurgické vyšetrenie s možnosťou okamžitých úkonov vedúcich ku zmierneniu bolesti, ako je napríklad obstrek trigeminu, infúzia a intramuskulárna injekcia, mobilizačná liečba. Vrámci diagnostiky je dostupné EMG vyšetrenie s jeho interpretáciou. 

Kvalifikovaní lekári s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti neurochirurgie, MUDr. Kollová, MUDr. Bánoci a MUDr. Pataky, Vám poskytnú odbornú konzultáciu, na základe ktorej vám odporúčia alternatívnu liečbu.

 

SKONZULTUJEME S VAMI PROBLÉMY V OBLASTI:

Všetci konzultujúci lekári na Endo-Clinic vykonávajú operačnú prax na Neurochirurgickej klinike UNLP v Košiciach, preto v prípade potreby operačného výkonu Vám bude ponúknutý čo najvhodnejší termín. Ak operačný výkon, ktorý potrebujete, nie je v ponuke našej neurochirurgickej ambulancie, doporučíme Vám pracovisko, ktoré sa danou problematikou zaoberá. Tiež sa podieľajú na pregraduálnej a postgraduálnej výuke študentov a stážistov.

endoclinic

Neurochirurgická ambulancia

Neurochirurgické vyšetrenie prebieha v priestoroch modernej ambulancie s príjemnou atmosférou, ktorá sa nachádza v Košiciach na ulici Gemerská 3.

neurochirurgia kosice

Ordinačné hodiny

Po-Pia15:00 - 19:00
So-NeZatvorené

Vyšetrenie len na telefonické objednanie

NEUROCHIRURGOVIA

Neurochirurg Košice | Aurélia Kollová

MUDr. Aurélia Kollová, PhD. MBA

NEUROCHIRURG

Špecialistka s medzinárodnými skúsenosťami v stereotaktickej, funkčnej neurochirurgii, rádiochirurgii a onkoneurochirurgii, so skúsenosťami s mikroskopickou a endoskopickou operačnou technikou. Má vyše 20 rokov skúseností s liečbou degeneratívnych ochorení.

Neurochirurg Košice | Ján Bánoci

MUDr. Ján Bánoci

NEUROCHIRURG

Kvalifikovaný odborník v chirurgickej liečbe degeneratívnych a úrazových ochorení krčnej, hrudnej a driekovej chrbtice, so skúsenosťami s mikrochirurgickou a endoskopickou operačnou technikou, so zameraním na nádorové ochorenia CNS.

Neurochirurg Košice | František Pataky

MUDr. František Pataky

NEUROCHIRURG

Špecialista s medzinárodnými skúsenosťami v operačnej liečbe degeneratívnych a úrazových ochorení krčnej, hrudnej a driekovej chrbtice, vrátane miechovej stimulácie (SCS) pri chronických bolestivých stavoch. Možnosť konzultácie v anglickom, nemeckom a maďarskom jazyku.