Lekári

Neurochirurg Košice | Aurélia Kollová

MUDr. Aurélia Kollová, PhD. MBA

NEUROCHIRURG

Špecialistka s medzinárodnými skúsenosťami v stereotaktickej, funkčnej neurochirurgii, rádiochirurgii a onkoneurochirurgii, so skúsenosťami s mikroskopickou a endoskopickou operačnou technikou. Má vyše 20 rokov skúseností s liečbou degeneratívnych ochorení.

Neurochirurg Košice | Ján Bánoci

MUDr. Ján Bánoci

NEUROCHIRURG

Kvalifikovaný odborník v chirurgickej liečbe degeneratívnych a úrazových ochorení krčnej, hrudnej a driekovej chrbtice, so skúsenosťami s mikrochirurgickou a endoskopickou operačnou technikou, so zameraním na nádorové ochorenia CNS.

Neurochirurg Košice | František Pataky

MUDr. František Pataky

NEUROCHIRURG

Špecialista s medzinárodnými skúsenosťami v operačnej liečbe degeneratívnych a úrazových ochorení krčnej, hrudnej a driekovej chrbtice, vrátane miechovej stimulácie (SCS) pri chronických bolestivých stavoch. Možnosť konzultácie v anglickom, nemeckom a maďarskom jazyku.

viliam knap

doc. PhDr. Viliam Knap, PhD., MPH.

FYZIOTERAPEUT

Fyziaterapeut Košice | Kvalifikovaný odborník v oblasti liečebnej rehabilitácie. Venuje sa mäkkým mobilizačným technikám, masážam, individuálnej a špecialnej kinezioterapií, elektroterapií, elektrodiagnostike, elektrostimulácií a svetloliečbe.

jakub tobias

Bc. Jakub Tobiaš

FYZIOTERAPEUT

Kvalifikovaný odborník v oblasti liečebnej rehabilitácie. Venuje sa mäkkým mobilizačným technikám, masážam, individuálnej a špeciálnej kinezioterapií, elektroterapií, SM systému, kineziotapingu.