Fyziatricko-rehabilitačná ambulancia

FYZIATRICKO-REHABILITAČNÁ AMBULANCIA

Endo-Clinic

Fyziatricko-rehabilitačná ambulancia Endo-Clinic poskytuje svojim pacientom vyšetrenie a diagnostiku z oblasti liečebnej rehabilitácie bez náhlenia, s krátkymi čakacími dobami v príjemnom prostredí.

Naši fyzioterapeuti využívajú špecializované metodiky manuálnej medicíny, fyzikálnu terapiu pri vertebrogénnych ochoreniach, kinezioterapiu so zameraním na funkčné svalové zreťazenia, predoperačných a pooperačných stavoch.

Pri precíznom vyšetrení kladieme mimoriadny dôraz na liečbu funkčných porúch pohybového aparátu. Našim klientom ponúkame široké spektrum rôznych diagnostík s rozdielnym zameraním, preto vieme presne určiť konkrétny problém a zamerať sa na jeho liečbu a tak predísť operácií.

OŠETRUJEME :

  • stavy po úrazoch
  • stavy po operáciách chrbtice a kĺbov
  • deformity nôh a skoliózy
  • deti s centrálnou koordinačnou poruchou
  • chybné držania tela
  • respiračné ochorenia
  • bolesti rôzneho pôvodu

Fyziatricko rehabilitačná
ambulancia

Príjemné prostredie Naša moderne zariadená Neurochirurgická ambulancia Endo-clinic s príjemnou atmosférou sa nachádza v Košiciach na ulici Gemerská 3.

sm system kosice

Laserová terapia na Endo-Clinic

Špičkoví fyzioterapeuti Endo-Clinic poskytujú odbornú konzultáciu, na základe ktorej Vám bude odporučená alternatívna liečba (laserová terapia). Laserová terapia sa uskutočňuje na základe zistenej diagnózy, teda od zdravotného stavu pacienta. 

Viac informácií na linku: Laserová terapia na Endo-Clinic

SM SYSTÉM na Endo-Clinic

SM Systém je jednoduchý, fyziologický a hlavne účinný cvičebný postup. Rýchlo a jednoducho posilňuje oslabené svaly a uvoľňuje svaly preťažené. Pri SM systéme sa využíva ťah elastických lán na aktiváciu potrebných svalových skupín.

Viac informácií na linku: Cvičenie SM SYSTÉM na Endo-Clinic

LIEČEBNÁ MASÁŽ – MÄKKÉ TECHNIKY

Mäkké techniky sú špeciálna liečebná masáž na uvoľnenie svalstva a odstránenie napätia v tkanivách. Je veľmi účinná, hlavne s posunom fascií na chrbte, pri stuhnutí svalstva. Technika je zameraná na uvoľňovanie chrbtice a zablokovaného chrbta v medzilopatkovej a bedrovej oblasti.

Viac informácií na linku: Liečebná masáž – mäkké techniky 

Fyzioterapeut

PhDr. Mgr. Viliam Knap, PhD., MHA., MPH.

PhDr. Mgr. Viliam Knap, PhD., MHA., MPH.
Kvalifikovaný odborník v oblasti liečebnej rehabilitácie. Venuje sa mäkkým mobilizačným technikám, masážam, individuálnej a špecialnej kinezioterapií, elektroterapií, elektrodiagnostike, elektrostimulácií a svetloliečbe.

Ordinačné hodiny

Po-Pia15:00 - 19:00
So-NeZatvorené

Vyšetrenie len na telefonické objednanie