Vyšetrenie – Objednajte sa

Napíšte nám

Telefón

Adresa

Gemerská 3
040 01 Košice

Endo-Clinic Košice ponúka neurologické a neurochirurgické vyšetrenie v priamej náväznosti aj liečebnú rehabilitáciu. Spokojnosť a zlepšenie zdravotného stavu pacienta je pre lekárov Endo-Clinic prioritou. Prediskutovaním ťažkostí pacienta a preštudovaním lekárskych nálezov, je vo väčšine prípadov možné identifikovať hlavnú príčinu ťažkostí a spoločne sa rozhodnúť pre správny liečebný postup.

Krátka čakacia doba na vyšetrenie umožňuje skorší postup k ďalším možnostiam liečby, vrátane chirurgickej a tým skorší návrat do aktívneho života. Pacienti sa majú možnosť objednať v rámci ordinačných hodín na presne stanovený termín. Na neurochirurgické a neurologické vyšetrenie v priestoroch ambulancie Endo-Clinic sa môžete objednať e-mailom alebo telefonicky.

VIAC INFORMÁCIÍ

neurochirurg kosice
neurolog kosice
fyzioterapeut kosice

Základom je vyšetrenie s možnosťou okamžitých úkonov vedúcich ku zmierneniu bolesti, ako je napríklad obstrek trigeminu, infúzia a intramuskulárna injekcia, mobilizačná liečba. Vrámci diagnostiky je dostupné EMG vyšetrenie s jeho interpretáciou. 

 

NAŠI LEKÁRI

Naši lekári Vám poskytnú odbornú konzultáciu, na základe ktorej vám odporúčia alternatívnu liečbu.:

 

Všetci konzultujúci lekári na Endo-Clinic vykonávajú operačnú prax na Neurochirurgickej klinike UNLP v Košiciach, preto v prípade potreby operačného výkonu Vám bude ponúknutý čo najvhodnejší termín. Ak operačný výkon, ktorý potrebujete, nie je v ponuke našej ambulancie, doporučíme Vám pracovisko, ktoré sa danou problematikou zaoberá. Tiež sa podieľajú na pregraduálnej a postgraduálnej výuke študentov a stážistov.

Maximálna STAROSTLIVOSŤ

Neurochirurgické, neurologické a rehabilitačné vyšetrenie prebieha v moderne zariadenej ambulancii s príjemnou atmosférou, ktorá sa nachádza ulici Gemerská 3 v Košiciach.